ליווי חשבונאי להנפקה

גיוס כסף מהציבור לראשונה כרוך בהתארגנות מבנית מחדש של החברה, וכן בשינוי תפיסתי לגבי חשיפת מידע לגבי החברה לציבור הרחב.

כאשר חברה ניגשת לבצע הנפקה בארץ או בחו"ל, יש מספר רב של אתגרים שצריך להתמודד איתם בפרק זמן קצר מאוד:

1. אספקטים משפטיים, חשבונאיים ומיסויים – עורכי דין ורואי חשבון ממשרדים מובילים בארץ שוקדים על בדיקות היתכנות ומנחים את החברה מה יש להכין לצורך ההנפקה. הדרישות מהחברה מגיעות בפרקי זמן קצרים מאוד, והתשובה לדרישות אלו חייבת להיות מהירה ויעילה.

2. הכנת דיווחים מילוליים ופיננסים – להנפקה לפי המתכונת הנדרשת, יש צורך בהכנת דיווחים מילוליים ופיננסיים. רמת הדיווח הנדרשת מפורטת מאוד ויכולה להגיע למעל 500 עמודים מודפסים בכללותה. על כן, יש צורך להיערך מראש, הן מבחינת טכנית והן מבחינת כוח אדם, להתמודדות עם המשימה.

3. סקירה חוזרת ומתמשכת של המידע –  על מנת למנוע מצב שיש חוסר במידע או מצב בו נחשף מידע רגיש שמהווה סוד מסחרי, יש צורך לבצע סקירה חוזרת ומתמשכת של המידע המועבר לציבור.

בנוסף לאלו, ואולי החלק הכי חשוב בהנפקה,  יש צורך שאדם אחד מטעם החברה יהיה מסוגל לרכז את כל המידע ולנהל את כל המשימות הקשורות להנפקה באופן מקצועי ואפקטיבי. ככל שהחברה ערוכה טוב יותר למהלך, כך גם ההתמודדות עם הלחץ תהיה טובה יותר והעמידה ביעדים שהוגדרו תהיה מוצלחת יותר.

אז איפה אפקטיב-סטרים נכנסים לתמונה?

כאמור, מדובר בפרק זמן קצר מאוד, בדרך כלל מספר חודשים בלבד, בו על החברה לעמוד ברמת הדרישות הרגולטוריות הנדרשות להנפקה, וכן להציג את המידע הנדרש לצורך השלמת התהליך בסטנדרטים ובמתכונת הנדרשים. 

בזכות הידע המקצועי והניסיון של רו"ח אירנה גלזקוב בליווי הנפקות בארץ ובחו"ל, אפקטיב סטרים מספקת לחברה את המענה המקצועי המלא הנדרש לפרק הזמן הקצר והלחוץ של ההנפקה.

הצוות שלנו מיומן ובידיו לסייע לחברה בהתמודדות עם הלחצים הכרוכים בניהול תהליך ההנפקה ובביצוע המשימות הנדרשות. אנו מספקים לכם את הפתרון האולטימטיבי לסיוע בהתמודדות בפרק זמן קצר עם משימות מרובות – ביעילות ובהצלחה. עם סיוע של צוות מקצועי ומנוסה, החברה תצליח לעמוד בלוחות הזמנים שיוגדרו על ידי רואי החשבון ועורכי הדין, תצליח להתמודד עם עומס המשימות הכרוך בהשלמת ההנפקה ותעמוד בתהליך כולו בהצלחה.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

צרו קשר עוד היום: 03-5293833 או info@effectivestream.co.il