חשבות וניהול כספי (CFO)

שירותי חשבות וניהול כספי הינם שירותים בהם אנחנו מסייעים לכם לנהל נכון את הצד הפיננסי של העסק, ולמעשה, מתפקדים כמנהל הכספים שלכם. בעזרת שירותים אלו, תוכלו להבין טוב יותר את ההתנהלות הפיננסית הקיימת, לשפר אותה ולהוביל את העסק לצמיחה בקצב ובאופן הנכון לו ביותר.

האם אתם זקוקים לשירותי חשבות וניהול כספי?

אמנם כל עסק זקוק לבעל מקצוע שיפקח עבורו על ההתנהלות הפיננסית, אך כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים הפיקוח על תזרים המזומנים חשוב במיוחד ולרוב אין להם את היכולת הכלכלית להעסיק חשב או מנהל כספים במשרה מלאה. בדיוק לשם כך, אנחנו באפקטיב סטרים מעמידים לרשותכם, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, שירותי חשבות וניהול כספי המותאמים לצרכים וליכולת שלכם.

שירותי חשבות וניהול כספי מבית אפקטיב סטרים

שירותי חשבות וניהול כספי לעסקים קטנים ובינוניים, מהווים, כאמור, תחליף משתלם, חסכוני ואפקטיבי להעסקת חשב או מנהל כספים שעלותה החודשית גבוהה. באמצעות שירותים אלו, תוכלו ליהנות מהיתרונות בניהול כספי של העסק – במקצועיות מוכחת ועלות שמתאימה לכם. שירותי חשבות וניהול כספי אצלנו באפקטיב סטרים מחולקים לשני שלבים מרכזיים:

שלב א: 

ניתוח מקיף ומקצועי למצב הנוכחי של העסק, כולל הסקת מסקנות והצעות לייעול ושיפור המצב הפיננסי –

  • האם הכסף נכנס בזמן?
  • האם ההכנסות משקפות רווחיות נאותה?
  • האם כדאי לגייס כסף ובאיזה מחיר?
  • מהי האסטרטגיה הנכונה להתרחבות העסק? ועוד.

שלב ב:

בהתבסס על מסקנות הניתוח, אנחנו

  • מגדירים יעדים כמותיים להמשך הפעילות העסקית
  • מבצעים מעקב חודשי שוטף על העמידה בהם

לאורך כל התהליך אנו מלווים אתכם ומספקים לכם ייעוץ ומענה, וכן, מעמידים לשירותכם מגוון שירותים פיננסיים נוספים בהתאם לצורך.

למידע נוסף ותיאום פגישת היכרות ללא עלות, צרו איתנו קשר עוד היום:

טל':  03-5293833  דוא"ל:  info@effectivestream.co.il

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם